لو رفتن خیانت مرد با جوش های بدنش!

44032

لو رفتن خیانت مرد با جوش های بدنش!

زن پس از ۲ سال با روشی عجیب و از روی جوش های پشت همسرش متوجه خیانت وی شد.

یک زن اهل ارسنجان پس از گذشت 2 سال از ازدواجش با عجیب ترین روش ممکن متوجه خیانت شوهرش شد.

این زن اهل ارسنجان ترکیه از روی جوش های پشت همسرش متوجه شد که مورد خیانت قرار گرفته است. ماجرای این زن را که مانند یک کاراگاه حرفه ای سرنخ ها را دنبال و دست شوهرش را رو کرد در اینترنت سر زبان ها افتاده است.

- Advertisement -

او که 2سال قبل ازدواج کرده بود وقتی دید جوش های پشت همسرش فشار داده شده اند به این فکر افتاد که او خودش نمی توانسته این کار را انجام بدهد. پس شروع به تعقیب همسرش و جمع آوری سرنخ کرد تا اینکه توانست او را با معشوقه اش گیر بیاورد.

زن جوان بعد از کسب مدرک کافی برای طلاق نزد یک وکیل رفت. وکیل پرونده عجیب این زن را با عنوان “موکلی دارم که با دیدن فشرده شدن جوش های پشت شوهرش به این فکر افتاد که شوهرش به او خیانت می کند و فکرش هم درست از آب درآمد.” در توئیتر خود منتشر کرد. این توئیت در زمانی کوتاه هزاران بار دست به دست شد.

این وکیل با گرفتن اجازه موکلش جزئیات پرونده را در اختیار عموم گذاشت:موکل من 2سال است متاهل است و فکر می کرد زندگی موفقی دارد. ولی یک روز متوجه می شود که جوش های پشت همسرش فشار داده شده اند.

او از همسرش در این مورد سوال کرد ولی با جواب های ضدونقیض او مشکوک تر شد و شب وقتی همسرش خوابید تلفن همراه او را بررسی کرد. در تلفن مدرک محکمی وجود نداشت ولی یک شماره ناشناس بود که در همان روز 4 بار تماس گرفته و هر بار به طور متوسط 2 دقیقه صحبت کرده بود.

این شماره روزهای قبل هم با تلفن همسرش تماس هایی برقرار کرده بود. زن جوان روز بعد با علم بر اینکه همسرش قبل از رسیدن به خانه پیامک هایش را پاک می کند به دفتر کار او رفت و به بهانه اینکه دوستش قرار است شب به خانه شان بیاید و واجب است با او تماس بگیرد ولی چون شارژ ندارد نمی تواند تلفن همراه او را گرفت.

این زن مدتی را کنار همسرش با دوستش تلفنی صحبت کرد و بعد گوشی به دست از اتاق بیرون رفت. او در واتس اپ تلفن همسرش عکس زن صاحب شماره دیروزی را پیدا کرد و از پیام هایشان عکس گرفت و به گوشی خودش فرستاد.

در این پیام ها قضیه جوش ها هم مطرح شده بود. او بدون اینکه به شوهرش چیزی بگوید تلفن را به او پس داد و به او گفت که شب قرار است دوست هایش به خانه شان بیایند و چون محیط زنانه است او باید تا دیروقت در محل کارش بماند. سپس چون احتمال می داد شوهرش با این شرایط به خانه معشوقه اش خواهد رفت در جایی پنهان شد و او را تعقیب کرد.

زن جوان با درست از آب در آمدن حدسش مچ شوهرش را در خانه معشوقه او گرفت.

وکیل پرونده موکلش را با این کارش به شرلوک هلمز تشبیه کرده است.

2 نظرات

  1. قربان عزیزم من ۲۷سال دارم زن هم دارم اما مه بسیارشهوت زیاددارم من باید در۲۴ساعت ۱۰ باررابطه جنسی داشته باشم که خانم من این کار را کرده نه میتواند اگه کدام زن مست پیداشودکه بامن عاروسی کند یاشمامشوره بتین که وی کارکنم

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید