شخصیت شناسی از روی حالت پاها هنگام نشستن / بخوانید و شخصیت خود را بشناسید

27833

شخصیت شناسی از روی حالت پاها هنگام نشستن / بخوانید و شخصیت خود را بشناسید

قصد داریم به بیان شخصیت افراد براساس نحوه نشستن آنها بپردازیم. با ما همراه شوید و شخصیت خود را بشناسید.

زبان بدن شما یکی از چیزهایی است که باعث می شود مردم در مورد شما فکر کنند. روشی که صحبت می کنید، طرز نشستن شما، یا هر چیز دیگری می تواند نشانه شخصیت شما باشد.

شاید بخواهید کسی را از طرز نشستن او بشناسید. بله طرز نشستن می تواند نشاندهنده شخصیت شما باشد.

- Advertisement -

شخصیت افراد از طرز نشستن افراد

-وضعیت 1
افرادی که هنگام نشستن زانوها را به هم نزدیک و مچ پاهای آنها از هم دور است، همواره تردید دارند و بسیار در همه جزئیات دقت می کنند، اما نمی توانند جلوی این رفتار خود را بگیرند. آنها، شخصیتی درون گرا دارند، ترجیح می دهند بیشتر وقت خود را در جاهای خلوت بگذرانند و تحمل فضاهای شلوغ را ندارند، اما با همه این ویژگی ها، آنها قادر به درک انسان هایی که با آنها ارتباط دارند، هستند.

-وضعیت 2
افرادی که هنگام نشستن پاها را روی هم می اندازند، از اعتماد به نفس خوبی برخوردارند، از یکنواخت شدن امور خسته می شوند و حاضرند برای پیشرفت، هر کاری کنند.

-وضعیت 3
افرادی که با پاهای باز می نشینند، در ظاهر شلخته و بی نظم هستند، اما زندگی در نزد آنها، مفهوم خاصی دارد. ایرادی که می توان به شخصیت این افراد گرفت؛ ناتوانی آنها در تمرکز کردن است.

-وضعیت 4
افرادی که با پاهای جفت می نشینند، شخصیتی رک و راستگو دارند و بسیار منظم و تابع قوانین و مقررات هستند. این افراد با دیگران بسیار جدی برخورد می کنند، اما اگر به کسی علاقه مند شوند، احساسات خود را نادیده می گیرند.

-وضعیت 5
افرادی که هنگام نشستن پاهای خود را به یک طرف خم می کنند، نسبت به انتقاد حساس هستند. از این رو باید دوستان آنها، مراقب رفتارهای خود باشند تا آنها را ناراحت نکنند.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید